در این بخش در فام یاب به برسی فروش بیمارستان می پردازیم: امروزه بیمارستان یکی از ارکان اصلی مرکز مراقبت های بهداشتی یک جامع هستند. در حال حاضر با شیوع انواع بیماری ها بخصوص ویروس کرونا وجود بیمارستان دارای اهمیت بیشتری شده است. ارزش و اهمیت بیمارستان تا حدی نزد مردم بالا رفته است، که حتی افراد در هنگام خرید خانه سعی میکنند نزدیک بیمارستان باشند. در همین راستا خرید بیمارستان نیز سود بسیاری برای فرد خریدار ایجاد کرده است. از طرفی بیمارستان ها تاثیر زیادی بر روی اقتصاد کشور دارند. توریسم درمانی (گردشگری سلامت) و صنعت گردشگر از قدیم از راه های درآمد کشورها بوده است.

توریسم درمانی (گردشگری سلامت) چیست؟

توریسم درمانی (گردشگری سلامتی) به جذب افراد بیمار یا افرادی که به دنبال زیبایی هستند به داخل کشور خود گفته می شود. توریسم درمانی زمانی اتفاق میفتد که یک کشور خدمات درمانی باکیفیت و باقیمت مناسب داشته باشد. مردم به کشورهایی میروند که از کشور خود پیشرفته تر یا هم سطح آن ها باشد ولی دارای خدمات پزشکی بهتر و قیمت مناسب تر باشند. توریسم درمانی (گردشگری سلامت) فقط مختص استفاده از ابزار  پزشکی نیستند و بعضی وقت ها افراد برای استفاده از خدمات و استفاده از منابع طبیعی وارد آن کشور می شوند.

هزینه های بیمارستان:

ولی یک بیمارستان همیشه در حال سود کردن نیست و بهتره بعضی وقتا به فروش بیمارستان هم فکر کنیم. یک بیمارستان هزینه های زیادی دارد مانند:
  • فرسودگی ساختمان
  • خرابی دستگاه های بیمارستان
  • حقوق کارکنان
  • پول آب، برق، گاز، تلفن
  • تمام شدن ابزار پزشکی(باند- نخ بخیه-….)

فروش بیمارستان

زمانی که بیمارستان بازدهی خود را از دست می دهد و زمان فروش بیمارستان به سر می رسد. احتمالا سایت های مختلفی برای فروش بیمارستان خود رفته اید. ما در گروه فام یاب شما را در امر فروش بیمارستان خود همراهی میکنیم. گروه پشتیبانی با تجربه فام یاب در امر فروش به شما مشورت های لازم را می دهد. تا شما بیمارستان خود را با بهترین قیمت و بیشتر سود ممکن از معامله خود ببرید.