در سایت فامیاب به شرح انتقال پروانه داروخانه به همراه کروکی پرداخته شده است. فروش داروخانه با کروکی مناسب موجب افزایش مشتری و افزایش سوددهی آن می شود.

بهترین مکان برای کروکی داروخانه کجاست؟

برا افرادی که قصد احداث یا خرید پروانه داروخانه را دارند نکات زیر میتواند حائز اهمیت باشد. برای موفقیت در هر کاسب کاری باید با نکات کاربردی کسب کار خود آشنا باشیم. کسب و کار داروخانه نیز یکی از مشاغل با اهمیت با ویژگی های خاص است. یکی از دغدغه های داروسازان و افرادی که قصد تاسیس داروخانه دارند تشخیص بهترین مکان برای کروکی کجاست؟ برای افرادی که این دغدغه دارند پیشنهاد می شود که قبل از هر کاری از افراد ماهر مشورت بگیرند. انتخاب بهترین مکان برای شروع احداث داروخانه تاثیر بسیار زیادی بر روی روند کار می گذارد. قبل از احداث داروخانه باید به چند نکته مهم برای انتخاب کروکی مناسب توجه کرد از جمله:
 • نزدیک بودن داروخانه با منطقه مسکونی موجب می شود تا افراد به نزدیک ترین مرکز دارویی مراجعه کنند.
 • انتخاب کروکی در نزدیکی شعب داروخانه زنجیره ای موجب افزایش رفت و آمد افراد در این محله ها می شود. به راحتی می توان با ارائه خدمات بهتر و خاص مشتری بیشتری را جذب کرد.
 • در مسیر رفت و آمد مناطقی که افراد متمول در آن زندگی می کنند قرار داشته باشد. زیرا با ارائه انواع داروها و مکمل های غذایی به افراد متمول می توان فروش مطلوبی برای داروخانه ایجاد کرد.
 • در نزدیکی و یا مسیر وجود ساختمانهای پزشکان معروف و بزرگ قرار بگیرد. بیماران پس از دریافت نسخه شروع به تهیه داروی خود میکنند و میتوان از این موقعیت مناسب استفاده نمود.
 • احداث داروخانه در یک مرکز خرید بزرگ یا زنجیره ای نیز موجب جذب مشتریان متعدد به داروخانه می شود. زیرا در مراکز خرید رفت و آمد افراد از همه نوع قشری زیاد است.
 • احداث داروخانه در خیابانهای اصلی تا سایر محصولات جانبی از مشتری بیشتری برخورددار شوند.
انتخاب کروکی مناسب، ارائه خدمات خاص و ارزان مشتری ثابت بیشتری به سمت داروخانه می آورد.

فروش پروانه داروخانه

مرکز مشاوره انتقال پروانه داروخانه

در سال های اخیر ارائه مجوزهای احداث داروخانه بسیار سخت شده و معمولاً به ندرت این کار انجام می پذیرد. افرادی که تمایل دارند داروخانه احداث کنند می‌ توانند از افرادی که در سالهای گذشته مجوز های لازم به همراه کروکی های مناسب برای داروخانه را کسب کرده‌اند این مجوزها را بخرند. برای انتقال پروانه داروخانه بهتر است تا از مراکز مشاوره این مجوزها استفاده کرد تا معامله آسوده و بدون ضرر داشته باشید. معمولاً مرکز مشاوره انتقال پروانه با ارائه خدمات خاصی بسیاری از مشکلات را حل می‌ کنند برخی از این خدمات عبارتند از:
 1. ارائه بهترین پروانه داروخانه ها با کروکی های مناسب
 2. انتقال سرمایه بین دو طرف در شرایط امن
 3. اطمینان از اصل بودن مجوز ها
 4. معرفی پرسنل و مسئولین فنی به داروخانه ها
 5. انجام مشاوره و طراحی های داخلی داروخانه توسط متخصصین زبده
 6. توانایی محاسبه سرمایه خالص و ناخالص داروخانه ‌ها